Yat kiralama hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Türkyat her sene yaptığı kampanya ve çalışmaları ile yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapmaktadır. Her sene gerçekleştirdiği ve yaptığı işler ile özel yat kiralama konusunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ve hizmet anlayışıyla süreklilikte ve referans firma olma aşamasından diğer firmalardan üst durumdadır. Beraber tatile çıktığınız veya seyahat etmekten hoşnut olduğunuz aile bireyleriniz ya da arkadaş grubunuz varsa özel yat kiralama seçeneği sizin için müthiş ve unutulmayacak bir fırsat olabilmektedir.

Sizlerin ve değerli misafirlerinizin, dostlarınızın bulunduğu bir yatta, kişiye özel hizmet ve size özel hazırlanmış yemek menüsü ile Mavi Yolculuk anlayışını başka bir boyuta taşıyabilmektedir.

Türkyat, Gulet ve Yat Kiralama hizmetleriyle siz müşterilerimizin memnuniyetini amaçlamaktayız. Her boyut ve imkâna sahip çeşitleriyle sizlere ve sevdiklerinize muhteşem bir tatil imkânı sunan guletlerimiz ve yatlarımız lüks ve konforlu yapılarıyla siz saygıdeğer müşterilerimizin gönlünü fethetmektedir.

Ülkemizde üretilen sanat eserlerinden olan gulet tekneler, yatlar sizlere ve sevdiklerinize asla unutamayacağınız tatil turu fırsatları sunmaktadır. Mavi tur programı yaz dönemlerinde yoğun geçmekte ve ilgi görmektedir. Mavi tur programları unutulmaz deneyimler kazandırdığından, çok fazla tercih görmesinden dolayı rezervasyonlarınızı daha erken bir şekilde yaptırmanız önemlidir.  Yabancı misafirlerimizin çoğunlukla ilgilendikleri mavi tur programı eğlenceli ve coşkulu geçmektedir. Eşsiz doğa ve deniz ile birlikte mavi tur programı denenmesi gerekenler arasında yer almaktadır. Eşsiz denizlerde koy ve adalara düzenleyeceğimiz turlarda maksimum konfor ve hizmeti deneyimleyebileceksiniz. Mavi tur imkânlarıyla sizleri Ülkemizin Cennet köşeleriyle tanıştıracak olan gulet ve yatlarımız, modeli ne olursa olsun sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunmaktadır. Tecrübeli ve güler yüzlü mürettebatımız sizlere profesyonel bir hizmet sunacaktır. Sizler nefis koy ve adalarda vakit geçirirken mürettebatımız da sizlerin rahatı için her türlü çalışmayı yapacaktır.

Gulet, Yat, Tatil, Yat Kiralama, Gulet Kiralama
Muhteşem bir tatil imkânı sunan guletlerimiz ve yatlarımız lüks ve konforlu yapılarıyla siz saygıdeğer müşterilerimizin gönlünü fethetmektedir.

Ekonomik, Konforlu Gulet Ve Yatlarımızda Mükemmel Bir Tatil Geçirebilirsiniz

Ekonomik ve konforlu gulet ve yatlarımızın yanında, lüks tutkunları için üretilen, ultra lüks özelliklere sahip guletlerimiz ve yatlarımız da mevcuttur. Gulet ve Yat Kiralama ile bu alternatiflere sahip olabilir ve  tatilinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.

Her bütçeye uygun gulet ve yatlarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize müthiş hizmet verecek olan personellerimiz unutamayacağınız tatil yapma fırsatını sizlere sunmaktadır. Yat Catering imkânlarıyla da sizlere yiyecek, içecek sunumunu en kaliteli bir şekilde sunacak hizmetlerimiz de mevcuttur.

Kiralayacağınız gulet ve yatlarımızda su sporu severler için de pek çok eğlence araçları mevcuttur. Bazı su oyuncakları opsiyonel olmak üzere içerisinde pek çok su ekipmanı bulunan gulet ve yatlarımız, siz değerli müşterilerimize ve sevdiklerinize denizin tadını çıkarma fırsatı sunacaktır..

Lüks ve konforlu gulet ve yatlarımız siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Gulet ve Yat Kabinlerin de her türlü ihtiyacınız düşünülerek tasarlandığı guletlerimiz ve yatlarımızda lüksü ve konforu hissedeceksiniz. Turkyat.net farkı ile kiralayabileceğiniz yat ve guletler sizlere ve sevdiklerinize unutulmayacak tatil ve aktivite imkânları sunacaktır. Eğer bu ayrıcalıklardan faydalanmak, sevdiklerinizle unutulmaz bir tatil geçirmek istiyorsanız, Yat kiralama şartlarımızı inceleyebilir, kendinize uygun gulet ve yatları seçebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Gulet ve Yat kiralama ile Eşsiz Bir Tatil Deneyimi Kazanmak için Turkyat web sitesi olan www.turkyat.net ‘i ziyaret edebilir,  gulet ve yatları inceleyebilirsiniz.

Türkyat olarak gulet kiralama’da yıllardır verdiği tekne kiralama hizmeti tecrübesiyle, Türkiye ve Yunan Adaları’na ulaşan 500`den fazla en iyi yat filosuyla Türkiye’nin en prestijli kiralama şirketlerinden biri olmayı başarmıştır. Sektörde daha yüzlerce yat olabilir. Fakat biz filomuza sadece en iyi yatları almaktayız. Türkyat olarak yat kiralama hizmetlerimiz arasında, çok çeşitli yatlarla, romantik kaçamaklardan, spor ve adrenalin tutkunlarına, su altı maceralarından, sadece rahatlama ve dinlenme tatili isteyenlere ve iş seyahatlerinden, aile tatillerine istediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü kiralama şeklini bulundurmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here